Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to nowocześniejsza i bardziej elegancka wersja żaluzji poziomych, które są stosowane od dziesięcioleci jako wykończenie okienne. Drewno jako materiał nadaje pomieszczeniu ciepły oraz stonowany charakter. Dzięki temu zarówno duże otwarte przestrzenie jak i małe kameralne pokoje mogą zyskać niepowtarzalną energię. Żaluzje drewniane z powodzeniem znajdują zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale tez w biurach, gabinetach czy restauracjach – wszędzie tam, gdzie chcemy nadać pomieszczeniom elegancki i stylowy klimat.

Lamele (listki) żaluzji drewnianych wykonane są z bardzo lekkiego egzotycznego drewna – tzw. basswood. Są one elastyczne i odporne na wilgoć, a stosowane do ich barwienia farby i lakiery wykazują wysoką odporność na działanie promieni słonecznych. Zapewnia to długą żywotność oraz wszechstronne zastosowanie tego rozwiązania . Bogata paleta kolorystyczna oraz możliwość dostosowani szerokości listka (25mm lub 50mm) umożliwia precyzyjne dopasowanie do oczekiwań klienta. Nie ma również ograniczeń w sposobie ich montażu.

Żaluzje te mogą być montowane zarówno do okien jak i ścian czy sufitów.

Żaluzje drewniane doskonale komponują się z innymi elementami wnętrza, wpisują się w modny obecnie trend ekologiczny i są chętnie wykorzystywane jako element aranżacji przez architektów wnętrz.

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy to rozwiązanie sprawdzi się w Waszych pomieszczeniach, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego doradcy. W rozmowie telefonicznej lub też podczas bezpośredniego spotkania, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy w wyborze najbardziej efektywnego systemu osłonowego. Wykonujemy też bezpłatne pomiary i przygotowujemy projekty, dzięki którym łatwiej będziecie mogli Państwo wyobrazić sobie wygląd dekoracji okiennych po zakończeniu prac. Dojeżdżamy do klienta i wyceniamy kompleksowo usługi niezależnie od tego, czy dopiero planujecie Państwo zakup, czy też już jesteście zdecydowani na realizację. Już dziś warto umówić się na konsultację.

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

602 432 028