Verticale

Verticale to pionowe pasy materiału lub tworzywa, o szerokości 89 mm lub 127 mm, które za pomocą łańcuszka (sterowanie położeniem lameli) i linki (zsuwanie i rozsuwanie) poruszają się w szynie prowadzącej.

Verticale nazywane bywają często żaluzjami pionowymi. Nie bez powodu. Posiadają podobne do żaluzji poziomych funkcjonalności: niezależne funkcje zsuwania i obrotu lameli.

Pozwalają na dowolną regulację położenia pasów, a przez to utrzymanie optymalnego poziomu oświetlenia pomieszczeń: rozproszenie światła lub całkowite zaciemnienie.

Niezastąpione jako osłona dużych powierzchni okiennych, kojarzone są przede wszystkim z biurami, salami konferencyjnymi i pomieszczeniami użytkowymi. Cechy tkanin stosowanych do produkcji verticali, takie jak: niepalność czy blackout, oraz łatwość sterowania ich mechanizmem (w tym możliwość zastosowania napędu elektrycznego do regulacji ich położenia), doskonale wpisują się w wymogi funkcjonalne tych pomieszczeń.

Co więcej, coraz bogatszy wybór kolorów i wzorów, a także faktur tkanin lameli stosowanych w verticalach, ociepla ich „wizerunek” i czyni z nich atrakcyjny element wystroju wnętrz. Verticale coraz częściej można spotkać nie tylko w hotelach, ale też domach, jako atrakcyjną i nowoczesną dekorację okienną.

Verticale są rozwiązaniem bardzo praktycznym ze względu na utrzymanie czystości. Materiały, z których są wykonywane, nie chłoną kurzu i są bardzo odporne na działanie promieni słonecznych. Odświeżane za pomocą specjalnego prania, długo utrzymują swoje walory dekoracyjne i użytkowe. Z usługi prania verticali możecie skorzystać Państwo również w ramach naszej oferty.

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub typu rolety warto już dziś umówić się na spotkanie z naszym konsultantem. Nie ponosicie żadnych kosztów związanych z dojazdem i wykonaniem pomiarów, a bezpośrednia ocena warunków montażu pozwoli nam na dobór optymalnych dla Państwa rozwiązań. Na życzenie naszych klientów wykonujemy również wymianę tkanin rolet, więc w każdej chwili możecie Państwo zdecydować się na zmianę aranżacji wnętrza bez ponoszenia pełnych kosztów wymiany dekoracji okiennej. Nasza oferta jest tworzona indywidualnie dla każdego z naszych klientów – wystarczy zapytać!

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

602 432 028