Moskitiery

Moskitiery są rozwiązaniem znanym na całym świecie – zwłaszcza w miejscach, w których ludzie są narażeni szczególnie na uciążliwość insektów i zanieczyszczeń.
Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy moskitier wykonanych z profili aluminiowych lub pcv oraz siatki z włókna szklanego, będziecie się mogli Państwo cieszyć dopływem świeżego powietrza bez konieczności walki z „niechcianymi gośćmi” z zewnątrz. Szeroka gama rozwiązań technicznych służących mocowaniu moskitier zapewni Państwu komfort ich użytkowania, a możliwość zamówienia profili w dowolnym kolorze pozwoli na zachowanie estetyki domu czy mieszkania oraz dekoracji okien.

Nasze rozwiązania pozwalają na zastosowanie niemal w każdym rodzaju okien i drzwi oraz zapewniają niemal 100% ochronę. W standardowej ofercie znajdują się moskitiery w kolorze czarnym lub szarym, zaś kolor ramy możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Czy to działa?

O to możecie zapytać już teraz naszego konsultanta. Warto też umówić się na bezpłatny pomiar u Państwa w domu. Na jego podstawie opracujemy dla Was wycenę i dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązania. Nawet jeśli w danym momencie nie jesteście zdecydowani na realizację, z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

602 432 028