Rolety materiałowe

Rolety materiałowe (roletki) to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie stosowanie w mieszkaniach. Dzięki swojej jednolitej powierzchni stwarzają nieograniczone możliwości zabezpieczenia się przed uciążliwym słońcem. Niezależnie od tego, czy są to rolety wolno wiszące czy rolety w kasetach z prowadnicami, charakteryzują się one prostotą działania oraz szeroką gamą kolorystyczną tkanin.

Wybór tkaniny umożliwia precyzyjne dostosowanie funkcji rolety materiałowej – materiały ciemne lub podgumowane idealnie wyciemnią sypialnie, zaś materiały jasne, przepuszczalne umożliwiają przyjemne rozproszenie światła w pokojach „dziennych” chroniąc przed ostrym nasłonecznieniem lub zapewniając intymność pomieszczeń bez niepotrzebnego ich przyciemniania.

Zastosowanie kaset oraz maskownic bocznych (które na życzenie klienta możemy polakierować na wybrany kolor) powoduje, że roleta materiałowa stanowi idealne połączenie z każdym oknem – również dachowym. Montaż rolet w listwach przy szybowych pozwala na pełna integrację osłony z oknem bez ingerencji w ramę okienną. Pozwala to na zachowanie gwarancji producenta okien oraz czyni z tego typu rolet uniwersalny i nowoczesny element wystroju wnętrz.

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub typu rolety warto już dziś umówić się na spotkanie z naszym konsultantem. Nie ponosicie żadnych kosztów związanych z dojazdem i wykonaniem pomiarów, a bezpośrednia ocena warunków montażu pozwoli nam na dobór optymalnych dla Państwa rozwiązań. Na życzenie naszych klientów wykonujemy również wymianę tkanin rolet, więc w każdej chwili możecie Państwo zdecydować się na zmianę aranżacji wnętrza bez ponoszenia pełnych kosztów wymiany dekoracji okiennej. Nasza oferta jest tworzona indywidualnie dla każdego z naszych klientów – wystarczy zapytać!

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

602 432 028