Rolety rzymskie

Rolety rzymskie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób ceniących wysokiej klasy dekoracje okien. Stanowią połączenie estetycznej atrakcyjności zasłon ze sprawdzoną funkcjonalnością rolet. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny, co daje wręcz nieograniczone możliwości uzupełniania wystroju wnętrz. Co więcej, materiały zastosowane w roletach rzymskich można prać. To sprawia, że są one nie tylko luksusowym wykończeniem okiennym, ale też niezwykle praktycznym rozwiązaniem np. dla alergików.

Obecnie rolety rzymskie to rozwiązanie stosowane nie tylko w domach czy eleganckich hotelach. Coraz częściej są one spotykane także we wnętrzach budynków użyteczności publicznej. Montaż rolet rzymskich w biurze podnosi dostojność i dodaje powagi pomieszczeniu.

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy to rozwiązanie będzie pasować do wystroju waszych pomieszczeń, warto skorzystać z pomocy naszego doradcy. Wykonujemy bezpłatne pomiary i przygotowujemy projekty, dzięki którym łatwiej będziecie mogli Państwo wyobrazić sobie wygląd dekoracji okiennych po zakończeniu prac. Bezpłatnie dojeżdżamy do klienta i wyceniamy realizację, dlatego warto już dziś umówić się na konsultację.

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

602 432 028