Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe popadły w niełaskę wraz ze zmianami ustrojowymi w naszym kraju. Świecąc triumfy popularności w latach 80-tych, świadczyły o nieco wyższym statusie materialnym i świadomości trendów właściciela. U progu milenium stały się niechętnie widzianym reliktem przeszłości. Dziś wracają jako rozwiązanie designerskie w wystroju wnętrz.

Słowo żaluzja – po francusku la jalusie (czyt. żaluzi) – oznacza zazdrość. To słowo łatwo przywołuje skojarzenie i nie bez przyczyny wskazuje na najważniejszą funkcję najpopularniejszej osłony okiennej – na ochronę naszej prywatności . Drugą jej ważną funkcją jest precyzyjna regulacja dostępu światła. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że żaluzje aluminiowe charakteryzują się również bardzo dobą izolacją termiczną. Zasłonięte latem odbijają do 70% promieni słonecznych, zaś zimą zapobiegają utracie ciepła zmniejszając ilość energii wypromieniowanej z pomieszczenia.

Gama ponad 100 dostępnych kolorów oraz możliwość zastosowania trzech szerokości lameli: 16mm, 25mm i 50mm czyni z żaluzji aluminiowych najbardziej uniwersalną dekorację okien. Nasi specjaliści doradzą Państwu, które z rozwiązań najlepiej sprawdzi się i podkreśli charakter Waszych wnętrz. Nie musicie się też Państwo bać ewentualnych uszkodzeń delikatnych listków żaluzji podczas czyszczenia. Zapewniamy serwis oraz naprawę elementów naszych realizacji w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do wyboru odpowiedniego modelu lub typu rolety warto już dziś umówić się na spotkanie z naszym konsultantem. Nie ponosicie żadnych kosztów związanych z dojazdem i wykonaniem pomiarów, a bezpośrednia ocena warunków montażu pozwoli nam na dobór optymalnych dla Państwa rozwiązań. Na życzenie naszych klientów wykonujemy również wymianę tkanin rolet, więc w każdej chwili możecie Państwo zdecydować się na zmianę aranżacji wnętrza bez ponoszenia pełnych kosztów wymiany dekoracji okiennej. Nasza oferta jest tworzona indywidualnie dla każdego z naszych klientów – wystarczy zapytać!

Masz pytania? Skontaktuj się z Nami!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń

602 432 028