O nas

Poznaj Nas lepiej

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. Przez ponad 14 lat działalności mieliśmy okazję pracować zarówno z firmami i instytucjami, jak i z osobami prywatnymi, świadcząc kompleksowe usługi związane z doborem, montażem i serwisem dekoracji okiennych.

Nasz wyspecjalizowany zespół posiada wiedzę dekoratorską i techniczną, które umożliwiają nam profesjonalne przeprowadzenie całego procesu: począwszy od pomiaru, przez konsultację dekoratorską, aż po montaż i serwis dostarczonych przez nas rozwiązań. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie. Uwzględniamy potrzeby klienta, trendy i nowoczesne rozwiązania, które pojawiają się w branży dekoratorskiej oraz różnorodne warunki techniczne jakie napotykamy w obsługiwanych wnętrzach.

Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom zapewniać profesjonalną obsługę. Cechuje nas dokładność, uczciwość i szybki proces realizacji. Nie pobieramy opłat ani zaliczek na etapie przygotowywania zlecenia. Konsultacja i pomiar są bezpłatne, a fakturę wystawiamy dopiero po zakończeniu całości zleconych nam prac.

Śledzimy światowe trendy związane z wystrojem wnętrz. Do naszej oferty włączamy najnowsze rozwiązania i technologie. Dbamy o wysoką jakość materiałów i sprzętu, na którym pracujemy, a nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc zapewnić Państwu satysfakcję ze współpracy z firmą Roltman.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

W 2015 roku nasze wysiłki w tym względzie zostały docenione. Otrzymaliśmy certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA, przyznawany przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów oraz kontrahentów. Proces certyfikacji oparty jest na wskaźniku opinii i zaufania opracowywanym przy użyciu nowoczesnych technologii informatycznych.

FIRMA PRZYJAZNA DZIECIOM

Wcześniej, w 2012 roku, otrzymaliśmy także certyfikat FIRMA PRZYJAZNA DZIECIOM. Jako firma odpowiedzialna społecznie, część dochodów przeznaczamy na wsparcie szkół, fundacji oraz dzieci potrzebujących pomocy.

DEKORATORNIA

Angażujemy się w wiele działań i inicjatyw, które wiążą się bezpośrednio z naszą specjalizacją. Współtworzymy program DEKORATORNIA, który jest emitowany na antenie TV4.

Zachęcam Państwa do kontaktu z nami. Zapewniam, że jakość, solidność i terminowość, które wyznacznikiem standardu usług, jakie oferuje moja firma przyniosą Państwu satysfakcję i pozwolą dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.

SERWIS ŻALUZJI I ROLET

Oferujemy profesjonalne serwisowanie oraz naprawę rolet i żaluzji!

Wykonujemy szeroką gamę usług dla rolet i żaluzji, która obejmuje naprawę, wymianę poszczególnych elementów, a także usługi konserwacyjne, aby mogły one służyć Państwu bez przeszkód przez długi czas.